- FESTIVAL TRAMPSKÉ, COUNTRY A FOLKOVÉ HUDBY -

4

Názory 2018

Bandy – Banská Bystrica

Pozdravujem Aligátora a všetkých dobrých ľudí v Mohelnici a okolí, že sa to znovu podarilo a veľmi sa teším aj s priateľmi na úžasnú atmosféru a perfektných ľudí na tomto jedinečnom festivale.
Vládne tam vždy pozitívna atmosféra a super muzika na každom kroku.
Ďakujem a prijdem.

Lea Žůrková

Miluju atmosféru na Mohelnickém dostavníku a od srdce děkuji všem, kteří mají s tím něco společného, co pomáhají, ale nejvíce DĚKUJI Aligátorovi. Moc mu přeji pevné zdraví do dalších let.
Na dostavník jezdím s kamarádkou Zuzkou spoustu let, mám dojem, že do 84, ale pak byla i pauza kvůli dětem a zdravotním stavu. Vzpomínám na léta, kdy nás myslím Mlok i Aligátor budili z pódia, spávali jsme vedle něj (od pódia vlevo).
Tenkrát nás tam moc nebylo a bylo to okouzlující. Nebyli tam žádné stánky s jídlem, museli jsme chodit pro pečivo do města, vařili si v ešusu šošovicu s párkom a na chleba mazali voňavou vepřovku, bylo to prosně skvělé a nezapomenutelné. Po cestě do města stáli děcka a prodávali nám syrovou kukuřici, asi jsou z nich nyní podnikatelé, kdo ví. Cesta po Dostavníku na nádraží byla vždy smutná, ale lidi z paneláku nám mávali. Každou chvíli někdo zakřičel ,, bombá”, to znamenalo, lehnout ihned na zem, a to bágly nebyli zrovna lehké. Když vlak odjížděl, ostatní si stoupli do řady a jednohlasně zavolali ,,ahooj” .
To myslím v každém zamrazilo. Teď už je to úplně jiné, ale každopádně se moc těšíme na další ročník, ahooj.

Hana, Vlasta a Mirek – Přerov

Jsme sedmdesátníci z Přerova a na Mohelnický dostavník jezdíme už hodně let. Neskutečně se těšíme, jako každý rok a je to pro nás srdeční záležitost, zúčastnit se tohoto festivalu. Máme tam spoustu přátel a kamarádů, ale hlavně na kvalitní muziku, která nás provázela každým rokem na tomto neskutečném festivalu.
Moc si vážíme Vaší práce celé rodiny a velký obdiv na zajišťování této jedinečné akci, která u nás nemá konkurenci!
S pozdravem AŤ ŽIJE MOHELNICKÝ DOSTAVNÍK, přejeme pevné zdraví.

Martin

Už se moc těšíme. Jako každý rok máme zabukovanou dovolenou už od čtvrtka a začínáme už na Bouzově. Naše děti se taky těší. Pro nás je to prostě zakončení prázdnin a bez dostavníku už si to nedovedeme představit.

Nikola

Jezdila jsem od 4 let na tento festival. Teď jsem tam asi 10let nebyla. Poslední 2 roky vzpomínám, že se tam zas vypravím.
Jenže vždycky do toho něco vlezlo (závody apod.). Letos jsem si říkala, že tam na 100% chci. Aspoň na otočku, jen tento datum budu mít asi termín porodu. Takže uvidím, jak se vše vyvrbí a snad prcek chvilku počká ….

© 1998 - 2018  Václav Jokl & Pavel Aligátor Nenkovský

Rolovat nahoru