- FESTIVAL TRAMPSKÉ, COUNTRY A FOLKOVÉ HUDBY -

4

MORAVSKÝ VRABEC

Regionální soutěžní přehlídka folkové, country a trampské muziky

Otcové zakladatelé Aligátor & Mlok

Cílem Moravského vrabce je snaha pomoci mladým, začínajícím, ale i starším a zkušeným kapelám v jejich muzikantské činnosti. V současné době se jedná o nejrozsáhlejší akci v této hudební oblasti na severní Moravě. Podobným systémem jednotlivých postupových kol, který se postupně vytvořil během uplynulých let se může pochlubit jen málokterá akce podobného charakteru v rámci celé České republiky.

24. ROČNÍK – 2019

Informace ze štábu

PŘIHLÁŠKY – PROPOZICE – VÝSLEDKY

Propozice

Termíny

VÝSLEDKY Zábřeh

MORAVSKÝ VRABEC 2019 – ZÁBŘEH

První oblastní kolo 24. ročníku postupové soutěže MORAVSKÝ VRABEC se uskutečnilo v sobotu 4. května od 14 hod. v areálu Katolického domu v Zábřehu.

O postup do finále v Karviné bojovaly tyto kapely: ZAKAFY Zábřeh, HORIZONT Polná, ARREST Bruntál, ŠPUNT Přerov, RICHARD BAKSEVANIDIS & BAND Zábřeh, KUPODIVU Brno, SHODOU OKOLNOSTÍ Šumperk, JÁ NEVÍM Ostrava – Poruba, MŮJČASS Bruntál, DOMINIKA Ostrava a ŠANSONIKA Orlová – Lutyně.

Diváci určili vítěze divácké ankety a odborná porota ve složení: PhDr. Petr Čechák – předseda poroty, Karel Karlos Soukop Bruntál a Ota Šejk Maňák pak udělili hlavní cenu poroty (i letos ji vyřezal Jirka Krbi Krbeček z Alibaby – viz foto) a rovněž určili další postupující do finále, které se uskuteční v Karviné v sobotu 8. června 2019.

Výsledky I. oblastního kola – zde

Fotogalerie – zde

MORAVSKÝ VRABEC – 24. ROČNÍK – 2019

První postupové kolo: sobota 4. května 2019 – Katolický dům – Zábřeh na Moravě
Druhé postupové kolo: sobota 25. května 2019 – Žiar nad Hronom (SK)
Finálový koncert: sobota 8. června 2019 – Restaurace OÁZA, Park. B. Němcové, Karviná-Fryštát

Informace:
Aktualizovaný soutěžní řád a přihlášky na jednotlivá postupová kola budou uveřejněny zde i na www.moravskyvrabec.cz a k dispozici ke stažení.

Těšíme se na vaši účast – otcové zakladatelé Mlok & Aligátor

© 1998 - 2018  Václav Jokl & Pavel Aligátor Nenkovský  |  GDPR

Rolovat nahoru