- FESTIVAL TRAMPSKÉ, COUNTRY A FOLKOVÉ HUDBY -

2

GALERIE VÍTĚZŮ MOHELNICKÝCH DOSTAVNÍKŮ

1. – 3. ročník – nesoutěžní
Od 4. ročníku tzn. od r.1978 je tato akce soutěžní.

 Rok Roč.HLAVNÍ CENA – vítěz porotyVítěz ankety diváků
19784 BLUEGRASS NOVA Olomouc SMOLAŘI
19795 SMOLAŘI BLUEGRASS NOVA Olomouc
19806 KYVADLO Jihlava SEVERNÍ HVĚZDA Olomouc
19817 COUNTRY SWING a SMOLAŘI SEVERNÍ HVĚZDA Olomouc
19828 BLUEGRASS NOVA Olomouc CHRPA Chrudim
19839 CHRPA Chrudim CFOK Zlín
198410 POVIJAN Svitavy DUO LOBODICE
198511 MODŘINA Ostrava KOPR Olomouc
198612 KAMELOT Brno KAMELOT Brno
198713 DOMINO Praha KEČUP Olomouc
198814 RYCHLOVKA Pardubice RYCHLOVKA Pardubice
198915 TRDLO Pardubice NÁHODA Mohelnice
199016 VETERÁN WESTERN Slaný NÁHODA Mohelnice
199117 KUKUČ Pardubice NÁHODA Mohelnice
199218 GRASS QUARTET Ostrava F.T.PRIM Brno
199319 POUPATA Pardubice MADALEN Bohuslavice
199420 T.E.BAND Brno TOPOL Šumperk
199521 ČHAVE JILESTAR Bohumín AURIS  Praha
199622 POČKEJTE Nejdek AURIS Praha
199723 GRATIS Pardubice GRATIS Pardubice
199824 FOLKŠOK České Budějovice EOGHAN Ó REILLY & HAPPY TO MEET Irsko-Šumperk
199925 LABYRINT Postřelmov F-M BAND Frýdek – Místek
200026 BENEDIKTA Karviná BENEDIKTA Karviná
200127 CYMBELÍN Brno TEMPO DI VLAK Ostrava
200228 POLOBAND Velatice KALUŽE Pilníkov
200329 LÍSTEK Praha LÍSTEK Praha
200430 HRDZA Prešov (SK) CELTIC CROSS Ostrava
200531 PIDILIDI Pardubice MARIEN Pardubice
200632 PŘELET M.S. Bílovice ALIBABA Horka nad Moravou
200733 KALUŽE Pilníkov KALUŽE Pilníkov
200834 DO VĚTRU Svitavy ALIBABA Horka nad Moravou
200935 QUANTI MINORIS Brno QUANTI MINORIS Brno
201036 DOBRÁ POLOHA Ostrava KELT GRASS BAND Stránské
201237 WELCOME DRINK Václavov u Bruntálu MAROD Ostrava
201338 D.N.A. Brno D.N.A. Brno
201439 PASSAGE Praha MAROD Ostrava
201540 Soutěž nehodnotila odborná porota SELF MADE Ostrava
201641 Z HECU Praha POCITY Brno
201742 MIKE FOJTÍK & PŘÁTELÉ Ostrava JANKO KULICH& KOLEGIUM Žiar nad Hronom SK

© 1998 - 2018  Václav Jokl & Pavel Aligátor Nenkovský

Rolovat nahoru