Vyberte stránku

I. oblastní kolo
Zábřeh na Moravě

Sobota 4. května 2019
Katolický dům Zábřeh

Ocenění odborné poroty:
1. místo: KUPODIVU Brno
2. místo: ŠANSONIKA Orlová – Lutyně
3. místo: DOMINIKA Ostrava
4. místo: JÁ NEVÍM Ostrava – Poruba
5. místo: SHODOU OKOLNOSTÍ Šumperk
Náhradní kapela pro finále: ARREST Bruntál

Divácká anketa:
1. místo: JÁ NEVÍM Ostrava – Poruba
2. místo: ŠANSONIKA Orlová – Lutyně
3. místo: ZAKAFY Zábřeh
4. místo: DOMINIKA Ostrava
5. místo: RICHARD BAKSEVANIDIS & BAND Zábřeh
6. místo: KUPODIVU Brno
7. místo: SHODOU OKOLNOSTÍ Šumperk
8. místo: ŠPUNT Přerov

Odborná porota: PhDr. Petr Čechák – předseda poroty, Karel Karlos Soukop Bruntál a Ota Šejk Maňák.

Zvuk: DRAGON (viz www.dragonagency.cz)
Moderátor: Josef MLOK Grim Karviná (držitel Zlaté Porty 1986)

II. oblastní kolo
Turzovský vrabčiak

25. května 2019
Park Š. Moysesa, Žiar nad Hronom (SK)

1. místo – Červený bicykel
– – – – –
Postup do finále bez udání pořadí:
Stano Granec & Frendi  – Nebe na Zemi – Jana Krištof Lehotská

Počet soutěžících: 11
Maja a priatelia – Druhá náhoda ( CZ ) – Plamene – Osudy – Bez pardónu – Gailard – Juraj Maxián Exfónia – Jano Svetlan Majerčík – Červený bicykel – Adam Baran & Outsiders – FM Band ( CZ )

Cena diváka: Jana Krištof Lehotská
Cena sympatie organizačního štábu Moravského vrabce: Jana Krištof Lehotská

Předseda poroty: Marián Vojtko

Hudební hosté programu: skupina Osudy (vítěz kola 2018 ) – skupina Ploštín Punk

Moderátor: Janko Kulich

Finále
Karviná

Sobota 8. června 2019
Restaurace Oáza, Karviná-Fryštát

1. místo: skupina Šansonika
2. místo: skupina Jana Krištof Lehotská (SK)
3. místo: Tři vykřičníky

– – – – –

Soutěžící skupiny: Dominika (Ostrava) – Já nevím (Ostrava) – Tři vykřičníky (Ostrava) – Arrest   (Bruntál) – Kupodivu (Brno) – Šansonika (Orlová) – Stano Granec a frendi  (Prievidza) – Čevený bicykel (Bratislava) – Jana Krištof Lehotská (Prievidza) – Nebe na Zemi (Bratislava)

Cena diváků: skupina Jana Krištof Lehotská
Nejlepší zpěvák finále: Jiří Kosťa Kostadinov – skupina Já nevím
Nejlepší zpěvačka finále: Lucie Bublavá – skupina Šansonika
Nejlepší instrumentalista finále: Tóno Mišiak – skupina Jana Krištof Lehotská

Porota:
Marian Maro Vojtko – předseda poroty (SK)
Pavel Aligátor Nenkovský – Aleš Quack Kubis – Ota Šejk Maňák – Nikola Cenková

Hosté programu: Nezmaři ( České Budějovice ) – Bluegrass Comeback (Opava)

Moderátor: Josef Mlok Grim

Rolovat nahoru