Vyberte stránku

I. oblastní kolo
Zábřeh na Moravě

Sobota 5. května 2018
Katolický dům Zábřeh

1. místo – GRUPA FURMANA Polsko
2. místo – JOSEF PAK TRIO Ostrava
3. místo – DOMINIKA Ostrava
3. místo – ŠANSONIKA Orlová-Lutyně
4. místo – ŠPUNT Přerov
– – – – –
Všech 5 kapel postupuje do finále, které se uskuteční v sobotu 9.6.2018 v Karviné.

Odborná porota: PhDr. Petr Čechák (bývalá kapela PIANO Olomouc) – předseda poroty, Aleš Quack Kubis – (DOMINO Velká Bystřice u Olomouce) a Ota Šejk Maňák – Sluníčko Bohumín.

Soutěžilo celkem 15 kapel.

Zvláštní uznání porota udělila skupině MÁTA z Brna.
Cenu diváků si odvezla skupina NOČNÍ VLAK z Lipiny.

Zvuk: DRAGON (viz www.dragonagency.cz).
Moderátor: Josef MLOK Grim Karviná (držitel Zlaté Porty 1986).

II. oblastní kolo
Turzovský vrabčiak

26. května 2018
MKC Žiar nad Hronom

1. místo – Osudy – Žilina
– – – – –
Postup do finále bez udání pořadí:
Červený bicykel – Bratislava – Gailard – Liptovský Mikuláš – Bez pardónu – Prievidza – FM Band – Frýdek-Místek

Počet soutěžících: 11
Maja a priatelia – Druhá náhoda ( CZ ) – Plamene – Osudy – Bez pardónu – Gailard – Juraj Maxián Exfónia – Jano Svetlan Majerčík – Červený bicykel – Adam Baran & Outsiders – FM Band ( CZ )

Cena diváka: skupina Osudy
Cena sympatie organizačního štábu Moravského vrabce: skupina Osudy

Odborná porota: Marian Vojtko – Allan Mikušek (předseda poroty), Aleš Quack Kubis, Ota Šejk Maňák a Karel Karlos Soukup

Hudební hosté programu: Allan Mikušek – Janko Kulich & Kolegium

Moderátor: Janko Kulich, Josef Mlok Grim.

Finále
Karviná

Sobota 9. června 2018
Restaurace Oáza, Karviná-Fryštát

1. místo Grupa Furmana (PL)
2. místo Bez pardónu (SK)
3. místo F-M Band (CZ)

– – – – –

Soutěžící skupiny: Dominika (Ostrava) – Josef Pak Trio (Ostrava) – Šansonika (Orlová) – Špunt (Přerov) – F-M Band (Frýdek-Místek) – Osudy (Žilina) – Bez pardónu (Prievidza) – Červený bicykel (Bratislava) – Gailard (Liptovský Mikuláš) – Grupa Furmana (Bielsko Biała)

Cena diváků: Grupa Furmana (PL)
Nejlepší zpěvák finále: Emil Ferenc – skupina F-M Band
Nejlepší zpěvačka finále: Beata Cipovová – skupina Bez pardónu
Nejlepší instrumentalista finále: Josef After Pak – skupina Josef Pak Trio

Porota:
1) Zuzana Teichmanová – předsedkyně poroty
2) Ota Šejk Maňák
3) Aleš Quack Kubis
4) Pavel Aligátor Nenkovský
5) Lubomír Puky Wágner (SK)

Hosté programu: Skupina New Bridge – old-time Funny Fellows (SK) – Jaroslav Samson Lenk

Moderátor: Josef Mlok Grim

Rolovat nahoru