Vyberte stránku

I. oblastní kolo
Zábřeh na Moravě

Sobota 6. května 2017
Katolický dům Zábřeh

1. místo – Kupodivu (Brno)
2. místo – Mike Fojtík & přátelé (Ostrava)
3. místo – Kdoví (Chrudim)
– – – – –
Fest (Karviná)
Postup bez udání pořadí:
Jamtour (Kroměříž)
Za koncem (Frýdek-Místek)
Náhradní kapela: Špunt – Přerov

Odborná porota: PhDr.Petr Čechák – předseda, Aleš Quack Kubis, Ota Šejk Maňák.

Cena diváka: Akvarel (Olomouc).

Počet soutěžících skupin: 17.
Zvláštní zóny (Šternberk), Špunt (Přerov), Apetit (Polička), Blues ď Effect (Kroměříž), Noční vlak (Lipina), Akvarel (Olomouc), Fajnbeat (Liteň), Jamtour (Kroměříž), Kvinta (Litvínov), Kupodivu (Brno), Divousy (Kroměříž), Za koncem (Frýdek-Místek), Shodou okolností (Šumperk), Kdoví (Chrudim), Kopyto (Opava), Fest (Karviná) a Mike Fojtík & přátelé (Ostrava).

Host programu: “Trio BBK”  Jiří Mitrych (banjo), Kamil Méďa Tománek (kontrabas) a Milan Míček Janík (kytara).

Moderátor: Josef Mlok Grim.

II. oblastní kolo
Turzovský vrabčiak

13. května 2017
Kulturní dům R.Jašíka, Turzovka

1. místo – Dominika (CZ)
2. místo – Whiskey River (PL)
3. místo – Conner (PL)
– – – – –
Postup: Plamene (Bratislava)

Odborná porota: Lubomír Puky Wágner – předseda, Ota Šejk Maňák, Aleš Quack Kubis, Jindřich Šrejber a Zdeněk Stárek.

Cena diváků: Grappa (SK).
Cena primátora města Turzovka: Petr Kováč (CZ).

Počet soutěžících: 12.
eFeM Grass (Frýdek-Místek) (CZ), Grappa (Turzovka), Jaroslav „Jari“ Pažitný (Chorvátsky Grob), Conner (Zawiercie), Gebula (Myjava), Janka Štubniaková (Banská Bystrica), Plamene (Bratislava), Dominika (Ostrava), Michal Récky (Brezno), Whiskey River (Chorzów), Soňa Ferencová (Záhorská Bystrica) a Petr Kováč (Brno).

Moderátor: Janko Kulich.
Hostující skupina: Whiskey Before Breakfast (Ostrava).

 

Finále
Karviná

Sobota 10. června 2017
Restaurace Oáza, Karviná-Fryštát

1. místo – Kupodivu
2. místo – Mike Fojtík a přátelé
3. místo – Dominika

– – – – –

Odborná porota: Lubomír Puky Wágner – předseda, Pavel Aligátor Nenkovský, Ota Šejk Maňák, Karel Carlos Soukop a Ivana Ivča Foltýnková.

Cena diváka: Dominika.
Cena Nejlepší zpěvačka finále: Marta Břeňová ( Kupodivu Brno) .
Cena Nejlepší zpěvák finále: Mike Fojtík (Mike Fojtík a přátelé).

Soutěžící skupiny:
Špunt (Přerov), Jamtour (Kroměříž), Kupodivu (Brno), Za koncem (Sviadnov), Mike Fojtík a přátelé (Ostrava), Dominika (Ostrava), Plamene (Bratislava – SK), Conner (Zawiercie – PL), Whiskey River (Chorzów – PL).

Hostující skupiny: Pavlína Jíšová & Bababand Willie Jones Band (USA/SK).
Moderátor: Josef Mlok Grim.

Fotogalerie

Rolovat nahoru