Vyberte stránku

SKLÍČKO z .s. Mohelnice

Za minulý rok jsme toho bohužel nestihli tolik, kolik bychom chtěli, jelikož všechny jarní akce jsme museli zrušit. V plánu jsme měli např. výšlap na Praděd, ale doufám, že to uskutečníme příští rok.

Byli jsme na podzim  pouze v termálech ve Velkých Losinách a ještě jsme se společně sešli na Mikulášské besídce. Na poslední naší schůzce v únoru 2020 jsme se dozvěděli, že už nebude Mohelnický dostavník®. Bylo nám z toho moc smutno. Vzpomínali jsme, co se pro nás za těch dvacet let, dvacet Dostavníků, kterých jsme se účastnili se svým stánkem stalo a co se pro nás změnilo. Jak nám zestárly děti, kam jsme se všude podívali a co jsme společně dokázali. Letěli jsme letadlem, balonem, podívali jsme se několikrát na Slovensko, k moři do Itálie a společně jsme podnikli mnoho dalších cest a výletů.

Za to patří velký dík i Vám, návštěvníkům minulých Mohelnických dostavníků®, protože bez Vaší pomoci by nic nebylo. Za 20 let na Mohelnického dostavníku jsme z dobrovolných příspěvků získali celkem 361 284 Kč.

Všechno však jednou bohužel končí, ale jdeme dál a uvidíme, co bude v dalších letech. Ještě jednou velké díky za výbornou spolupráci. I nadále doufám, že budete našimi milými hosty např. na Mikulášských besídkách.

Se srdečným pozdravem a za celé Sklíčko.
Lenka Jarošová – 20.08.2020