Vyberte stránku

MOHELNICKÝ DOSTAVNÍK DO SRDCE MI NAVŽDY VNIK
A v tom je, milý Aligátore, všechno. Znám Dostavník jako návštěvnice – posluchačka, jako účastnice – muzikantka, od letošního roku i jako pracovnice – moderátorka. A s každou tou „rolí“ s ním srůstám víc a víc.
Když se mě letos přátelé různě ptali, jaký že byl letošní Dostavník, jen jsem se zasněně usmála a blaženě si povzdychla. Protože to je nesdělitelné. Někomu, kdo tam nebyl, těžko slovy popsat atmosféru kamarádství, blízkosti, vlídnosti, souznění. A k tomu spousta skvělé muziky, nezapomenutelná setkání, dokonalé zázemí …
Jako bývalá pořadatelka a dramaturgyně jednodenního folkového festivalu vím, co obnáší zorganizovat takovou akci, aby byli spokojení návštěvníci, účinkující i pořadatelé, aby vše proběhlo správně, příjemně a bez problémů. Dostavník je třídenní! Hluboko se klaním celému „dostavnickému“ týmu v čele s Tebou.
Dlouhé roky jsem to měla tak, že léto pro mě začínalo Zahradou a končilo Dostavníkem. Zahrada už není, to mě mrzí, stále ještě mi každý rok na začátku července „něco“ chybí. O to jsem vděčnější, že Dostavník už je tu 42 let. A bude dál, pevně tomu věřím. Protože s Dostavníkem se žije líp. Díky!