Vyberte stránku

Jaký byl pro mě letošní Dostavník? Prostředí campu a parku je vynikající, počasí vyšlo a tak si Aligátor a jeho tým za letošní ročník zaslouží opět veliké poděkování. Dostavník je festival, na který jezdím snad od jeho prvních ročníků a který mne nikdy neomrzí. Je to spíš srdeční záležitost, jako vždy byl pro mě především obrovskou příležitostí k setkávání s kamarády,
ochutnání skvělé kávy ze stánku za pódiem, poslechu výborných kapel, „klepání kosy“ při poslechu kapel na zadní louce po půlnoci… Z pohledu porotce byl letošní ročník pro mě tak jako každý rok příjemnou „povinností“ , můžu potvrdit, že jsme se jako porotci shodli skoro ve všem, úroveň vystoupení kapel byla dobrá. U žádné kapely jsme neměli pocit, že je to průšvih, ale také, až na výjimky, že je to super. Oceněné kapely předvedly, dle našeho názoru, skutečně nejlepší vystoupení, myslím, že si to skutečně zaslouží.
Vzhledem k tomu, že jsem se nemohl, z důvodů zaneprázdnění, zúčastnit sobotního ani nedělního programu, nemohu se k tomu bohužel vyjádřit. Ale jak jsem slyšel z ohlasů, bylo to opět super. Ještě takovou perličku. Letos jsem se poprvé dostal alespoň na kousek soutěžního promítání na Duhové scéně. Myslím, že si to příště, pokud to bude možné, určitě nenechám ujít celé.