Přejeme hodně štěstí, snad zdraví dovolí a už v pátek 28.8.2015 Ahooooooooj"
Držíme pěsti, tak jak rok co rok, těšíme se na "Sklíčko". Těšíme se i tak, třebas to vyjde....
Zdraví Petra, Staňa a Filípek s Nelinkou Hanáčkovi
Mějte se a krásný hlavně klidný "dostavník". Je to krása, kdo nezažil, tak neví o co přichází.