Ano! Mise posledního víkendu prázdnin účinkováním na tradičním festivalu úspěšně ukončena. Hlavní cena poroty v soutěži kapel pro Passage je krásná radost A zároveň poslední hraní se skupinou Passage v dosavadní sestavě, které jsem si moc užil a dopadlo na výbornou... tímto pro mne (tradičně zde) končí festivalové léto (ovšem s vidinou nadějného festivalového podzimu ) ...takže zase na nějaký čas děkuji za pozván milá Passage a snad zase AHOJ moje oblíbená Mohelnice.