Vyberte stránku

Ahoj Kamaráde!
Srdečně Tě zdravím z Rýmařova. Jezdím na Mohelničák nepřetržitě od roku 1987. Přemýšlím často o vývoji trampinku u nás a zrovna teď o víkendu jsem se o těchto věcech bavil s několika kamarády. Byl jsem na mistrovství Evropy v hodu nožem a tomahawkem v Nivnici a bavil jsem se o Československém trampském potlachu s Willym (Pepíkem Godzigou), který jej letos spolupořádal. Sešlo se téměř 1700 lidí a to člověku dává naději. Pořád v tom cítím velkou sílu, jiné chování, vystupování, pokud si někdy uděláš čas, podívej se na stránky www.euwestern.eu. Ve stanovách našeho klubu je zhruba pojmenováno, jak jsem to vždycky cítil, vycházím z našich trampských ideálů a historie. Jde přece o nezaměnitelný životní styl a hodlám jej propagovat co budu živ. Proto jsem se vždycky pozastavoval nad změnami té naší trampské společnosti, ale to je prostě vývoj. Jsi pro nás, kteří jsme zažili ty Dostavníky ještě za komunistů, životním vzorem a je moc dobře, že jsi Dostavník znovu oživil a že pokračuje dál. Taky mě těší, že dnes přispívám malou trochou ,,do mlýna“. Být součástí je fajn. Pro mě je to především místo setkání,
byť bych tam samozřejmě každý rok rád viděl Poutníky, Druhou Trávu, Samsona, Nohavicu, Wabiho atd. atd. Předpokládám, že dnes je tohle všechno zase jen o penězích a Ty děláš co můžeš… Měj se moc hezky a pozdravuj doma!

 

Poznámka od Aligátora: Ladislav Gin Šín je velice skromný člověk a kamarád. Pro ty, co ho neznají, musím na něj „prásknout“, že je mimo jiné držitelem zlatých medailí ze světových šampionátů v ovládání bičem pořádaných v USA.
Aligátor