Vyberte stránku

Karel Dvořáček 

V neděli 4. dubna 2021 ve věku 64 let zemřel po dlouhé těžké nemoci Karel Dvořáček.

Chtěla bych vám všem upřímně poděkovat za slova útěchy a soustrasti, a hlavně za vaše vzpomínky na Karla! 10. dubna 2021 jsme se s Karlem rozloučili navždy a musíme se naučit žít už bez něj, ale se vzpomínkami na něho.

Tuhle písničku Karel otextoval a vybral si ji mimo jiných, aby zazněla při rozloučení: http://www.bpt-zlin.cz/mp3/mytoulame/15.mp3

Jana Dvořáčková

……..

Pro mě je to neuvěřitelná a velice smutná zpráva. Karla a jeho skupinu jsem poprvé poznal na Moravském vrabci 2015 v Zábřehu i v Karviné a pak již na Mohelnickém dostavníku. Karel Dvořáček, učitel, muzikant, divadelník a kamarád s typickým přátelským úsměvem byl člověk se srdcem na pravém místě. 

Karle, budeš nám hodně chybět. Děkujeme Ti za všechno. Ať Ti věčné světlo svítí a odpočíváš v pokoji. R. I. P.

Upřímnou soustrast manželce, dětem a všem blízkým.
Prosím, kdo jste Karla znali, věnujte mu vzpomínku a modlitbu.

Pavel Aligátor Nenkovský

……..

Moudrého učitele života Mistra Eckeharta se jednou ptali, která je nejdůležitější hodina v lidském životě, který je nejdůležitější člověk a která je nejzávažnější práce. Mistr odpověděl: „Nejdůležitější hodina je vždy ta přítomná – můžeš ji využít ke konání dobra. Nejdůležitější člověk je pro tebe ten, který je vedle tebe – můžeš mu prospět, udělat radost. A nejzávažnější práce v životě člověka je láska.“

Karla jsem znal „jen“ z koncertů B.P.T. Když hráli v loštickém kostele, konali dobro, protože pod jeho „taktovkou“ přinášeli osvěžení, inspiraci a pohodu. V té chvíli byli posluchači pro něho jako muzikanta  ti, kterým je třeba udělat radost, dobrou písničkou. A protože muzikanti z kapely B.P.T hráli a zpívali s láskou, dělali, podle Mistra Eckeharta tu nejzávažnější práci.  

Karle, díky Ti za to!

Kamarád Pavel Kavec