Vyberte stránku

Člen ostravský skupiny MAROD René „Tesák“ Matlášek vydal své první sólové album. Tesák je autorem všech 14 písniček (pouze u písničky Liebesbrief je spoluautorem hudby Víťa Štaigl). Toto CD bylo natočeno ve studiu Michaela Vašíčka v červnu 2017.

Celé natáčení probíhalo v režii Tesáka, který ale měl kolem sebe pár zkušených rádců. Konečné rozhodnutí, jak se co udělá, však záviselo zcela na Tesákovi. CD „Mezi prsty“ je o životě z mnoha úhlů pohledu. Jsou tam písničky, zaměřené na vážnější témata a stejně tak odlehčené písně o věcech, které Tesák považuje za úsměvné. Název alba „Mezi prsty“ vznikl podle titulní písničky. Některé písničky na tomto CD jsme již mohli slyšet v podání kapel Marod a Self Made, které zde Tesák hrál sólově. Na tomto albu jsou samozřejmě i úplně nové věci.

První křest tohoto sólového alba proběhne na 42. Mohelnickém dostavníku® a to v sobotu 2. září 2017 na „Duhové scéně“ v rámci recitálu skupiny MAROD, který proběhne od 11:15 hod. CD „Mezi prsty“ si můžete samozřejmě opatřit na letošním 42. Mohelnickém dostavníku®. René Tesák Matlášek již teď přeje posluchačům tohoto CD, aby jim zpříjemnilo mnoho chvil a aby se k němu rádi vracel.

Rolovat nahoru