NOVÉ CD PODNOHAMA ZEM!

AG Flek se vrací s novou nahrávkou Podnohama Zem po osmnácti letech od alba Waltz.
Legenda českého folku AG Flek i nyní stojí na triu Blanka Táborská, Ivo Viktorin a Karel Markytán a jejich charakteristických hlasech.
Autorsky si Ivo Viktorin a Karel Markytán album rozdělili. Každý napsal pět písní, které jsou odrazem jich samotných jak v hudebním cítění, tak textech.
Blanka dostala od každého po dvou písních, tak že autoři zpívají každý tři a pak je tu jedenáctá společná z období první desky, kterou zpívá autor textu Karel Markytán, samozřejmě s krásným flekovským sborem. Píseň Podnohama Zem, po které album dostalo název, pak symbolicky uzavírá vše, co bylo prožito, bez patosu, s lehkostí a energií a především nadhledem zkušeného pozorovatele světa, který přes všechnu svou tvrdost zůstává barevný a pozoruhodný.
Nahrávka Podnohama Zem navíc disponuje unikátní zvukovou kvalitou.
Proslulé Studio V Ivo Viktorina věnovalo této novince AG Fleku několik let péče a výsledek je vybroušen do podoby zvukového diamantu.
Toto CD si můžete opatřit případně i s podpisy muzikantů po koncertě AG FLEKU na našem 43. Mohelnickém dostavníku® v sobotu 1. září 2018, kdy zde tato legendární kapela bude hrát.

Artist: AG Flek
Album: Podnohama Zem
Label: Indies Scope
Datum vydání: 9. března 2018