- FESTIVAL TRAMPSKÉ, COUNTRY A FOLKOVÉ HUDBY -

5

Info

Pozdrav po hvězdách
písnička, která se dle tradice již mnoho let zpívá hned po Vlajce a autor Fous z Přerova nám ji věnoval.

Kompletní informace
o Moravském vrabci 2018

Pravidelné hudební pořady
o zajímavé muzice na TV Noe

Premiérová CD letošního
Mohelnickém dostavníku®

Výroční turistická nálepka 43. Mohelnického dostavníku® 2018

Protože při kulatých narozeninách našeho 40. Mohelnického dostavníku® v roce 2015 se bilancovalo a zpětně zavzpomínalo na vznik tohoto krásného a tradičního festivalu hudby a kamarádství, tak se na Výroční turistické nálepce poprvé objevila jako bonus novinka a to audiobedekr. Jde o QR kód, který je vytištěn na Výročních turistických nálepkách Například Vaším mobilním telefonem si zde s pomocí těchto QR kódů můžete vyslechnout celou historii Mohelnických dostavníků®. Svým způsobem jde vlastně o tzv. hlasového průvodce, který Vám odvypráví zajímavý příběh toho kterého Turistického známkového místa. Toto bude i Vám samozřejmě k dispozici v naší letošní Dostavnické poště. Za to je třeba poděkovat kamarádům z firmy Turistické známky s.r.o. Rýmařov, kteří pro náš letošní 43. Mohelnický dostavník® vyrobili v pořadí již sedmou výroční turistickou nálepku navíc opatřenou od roku 2015 (tedy letos ji počtvrté za sebou) vždy nově zaktualizovaným audiobedekrem.
Základem AUDIOBEDEKRU je 2200 textů o Turistických známkových místech. Tuto hlasovou encyklopedii vytváří firma Turistické známky s.r.o. od roku 2015, jako bonus pro sběratele Turistických nálepek. Více zde – www.audiobedekr.cz .
Audiobedekr byl pořízen za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.

Výroční turistická známka 43. Mohelnického dostavníku® 2018

V pořadí již devatenáctou Výroční turistickou známku budete mít možnost získat při návštěvě  letošního 43. Mohelnického dostavníku® 2018 v „Dostavnické poště“. Ta bude jako vždy v minulosti provozována v areálu hlavní scény. Tato Výroční turistická známka může být pro Vás pěknou památkou na náš festival a rovněž dalším rozšířením Vaší sbírky. Autorem obrázku je, tak jako všech dosavadních dostavnických VTZ, náš kamarád Stanislav Johnki Galásek. Podobu letošní turistické známky si můžete prohlédnout kliknutím na známku vlevo a seznam všech doposud vydaných pak v Archivu.

Filmová soutěž 43. Mohelnického dostavníku® 2018

Tradiční filmová soutěž neprofesionálních filmů se uskuteční v rámci festivalu 43. Mohelnický dostavník® na Duhové scéně v pátek 31. 8. 2018 od 22 hod., kde bude zabezpečena velkoplošná projekce.
Uzávěrka přihlášek je 30. června 2018 na adrese pořadatele:
Pavel Aligátor Nenkovský – P.O.BOX 12, Pionýrů 1159/19,  789 85 Mohelnice
Zaslané snímky ve formátu DVD nebo miniDV, případně MPEG-2,  MPEG-4 pořadatel nevrací a projdou tzv. předvýběrem. Všechny zaslané snímky zůstanou v archívu Mohelnického dostavníku®.  Žánr: písnička – videoklip nejlépe z oblasti country, folku či trampské písničky, trampská tematika, hraný snímek, dokument, ochrana přírody, ekologická tematika, animovaný film, humor, satira apod.

O výsledku předvýběru budou autoři zaslaných snímků pořadatelem zavčas informováni. K zaslanému snímku (filmu) je nutné přiložit tzv. průvodní list s názvem snímku, jménem autora a kontaktem na autora snímku – nejlépe email). Doporučená délka filmů je do 10 minut. Vybrané soutěžní snímky budou hodnotit diváci formou ankety a  nejlepší film obdrží hlavní cenu, která bude předána v rámci vyhlášení výsledků soutěží v sobotu dopoledne 1.9.2018 na hlavní scéně.

Formulář přihlášky filmu (průvodní list) si můžete stáhnout – zde

 

© 1998 - 2018  Václav Jokl & Pavel Aligátor Nenkovský   |   Licenční podmínky

Rolovat nahoru