Úvod

MAPA HUDEBNÍCH SCÉN, KEMPU A PARKOVÁNÍ NA MOHELNICKÉM DOSTAVNÍKU®

Mapa hudebních scén
a kempu

Mapa kempu na Mapy.cz

PARKOVÁNÍ

Ahoj kamarádi.
Museli jsme učinit opatření, aby automobily neblokovaly svým parkováním průjezdnost místní komunikace vedoucí např. od čerpací benzínové stanice  ke kempu a dál ve směru na Křemačov.

Prosíme všechny řidiče, kteří nebudou parkovat přímo v areálu Morava Campu, aby využili námi připravené parkování na louce u „křemačovského rybníka“ (viz mapka). Z této mapy je patrno, kde je vjezd vozidel na louku určené k parkování a kde je výjezd.

Cena za parkování je 50 Kč za jedno auto a platí po dobu konání celého festivalu (od pátku až do neděle).


Kdyby jste v průběhu festivalu potřebovali na nějakou dobu z různých důvodů odjet a pak se zase chtít vrátit zpět na toto parkoviště, tak vám bude pořád platit parkovací lístek v ceně 50 Kč. Poplatek za toto parkování (50 Kč) zaplatíte u některé ze tří pokladen Mohelnického dostavníku® hned při zakoupení lístku na Dostavník. Zde u pokladny dostanete parkovací lístek se zapsanou SPZetkou vašeho auta. U výjezdu z parkoviště bude služba, která bude vyjíždějící auta kontrolovat, jestli má řidič lístek = doklad o zaplacení u sebe.

Dáte-li předost tomuto parkování, tak se zcela určitě vyhnete zbytečným pokutám od Policie ČR za špatné parkování. Každopádně ale doporučujeme, aby jste si v autě nenechávali cenné věci.

Děkujeme za pochopení – pořadatelé.

© 1998 - 2018  Václav Jokl & Pavel Aligátor Nenkovský  | Licenční podmínky  | Prohlášení o přístupnosti