Úvod

Dostavnické ankety

Oznámení o ukončení internetového hlasování v soutěži kapel i jednotlivců
v rámci 42. Mohelnického dostavníku® 2017

Na základě ne zrovna férového hlasování některých „příznivců“ pro kapelu VÁCLAV FAJFR & ACUSTRIO Ostrava byla tato kapela po důkladném zvažování vyřazena z naší ankety. Je docela možné, že této kapele dávali svůj hlas i ti, co měli v úmyslu jen kapelu poškodit a celkově znevěrohodnit naši dobře míněnou anketu.
Za krátký čas jsme však byli docela nevybíravými přívlastky napadeni, co jsme si to vlastně dovolili …... Na sociálních sítích je hulváctví, postrádající jakékoliv argumenty tohoto typu, asi běžná praxe, kterou nikterak neovlivníme. Hledat pravdu je věc prakticky nemožná a hlavně časově docela náročná. Zabralo by nám to spoustu úsilí a času místo toho, aby jsme se pečlivě věnovali náročné přípravě dalšího ročníku.

Jelikož z naší strany nechceme a nemáme zájem jakkoliv dále jitřit vzniklou situaci, rozhodli jsme se ankety jako celek definitivně zrušit a mít klid pro sebe i pro vás.

Ostatně tuto možnost jsme již avizovali dopředu sdělením vám hlasujícím, že Mohelnický dostavník® stojí na kamarádských a trampských zásadách čestného jednání, které spojuje lidi s tímto pohledem na život. Prosili jsme vás o dodržování čestného a férového hlasování.
Původně námi avízovanou cenu internetového vítěze nahradíme diváckou cenou pro „Nejpopulárnější skupinu 42. Mohelnického dostavníku® 2017“, kterou vyhodnotí návštěvníci přímo na festivalu ve své anketě

Všem ostatním i těm, co s poctivým úmyslem poslali svůj hlas skupině Václava Fajfra & ACUSTRIO nebo jiným kapelám či jednotlivcům se tímto omlouváme, ale nelze jednat jinak.

Pavel Aligátor Nenkovský (pořadatel)  a Vašek Jokl (webmaster)


© 1998 - 2018  Václav Jokl & Pavel Aligátor Nenkovský  | Licenční podmínky  | Prohlášení o přístupnosti